Clubul Sportiv Muscel Campulung

Adresa: B-dul Ion Mihalache , Nr. 22, Campulung
Tel./Fax: 0248.511.761; 0248.510.010
E-mail: csm.muscelcampulung@mts.ro
Web: www.clubulsportivmuscel.ro

Program:
Luni: Joi 8.00-16.30.
Vineri: 8.00-14.00.

Relatii cu presa: Persoana de contact dl. Kegye Mihail.

CLUBUL SPORTIV MUSCEL
Sectia Antrenor Contact
Atletism Teodorescu Lucretiu 0755 149 099
Georgescu Emilian 0747582359
Bob/sanie Pacioianu Iulian 0724254633
Fulger Mircea 0754804576
Box Unguranu Diana 0755628376
Petrescu Ilarie 0742362653
Vlad Gheorghe(voluntar) 0740511193
Judo Jinga Tiberiu 0742622075
Lupte Arghira Anton 0769750777
Mizgaciu Dumitru 0749537285
Volei Mihaila Adrian 0747762201
Radioamatorism Toader Marius(voluntar) 0763685823